Proč vůbec vznikla tato stránka?

    Odpověď je jednoduchá. Jednak, abych si ulehčil život a jednak, abych vám pomohl. Budu zde uvádět návody ohledně užívání PC pro začátečníky i pro pokročilejší uživatele. Tím nechci říct, že umím všechno, to ani zdaleka ne. Například samotná čeština mi dělá velký problém, ale já jsem zastánce toho, že je důležité, aby čtenář pochopil co mu chci sdělit a ne jestli to mám dobře napsané. To jsem ale trochu odbočil.

    Celkem mě vytáčí, když musím pořád dokola vysvětlovat, jak se stáhne daný soubor nebo jak se vypaluje CD. Při práci s počítačem je potřeba alespoň průměrná inteligence (tím se nechci dotknout mamky, taťky, segry, Mardi, Thomase a všech holek). A tak pokud má tento jedinec ohromné štěstí a této inteligence se mu dostalo, zcela jistě přijde na to, že pokusem nic nezkazí a pokud ano, tak bude pro příště vědět, že má zkusit ten druhý způsob. Pokud budete mít k mé stránce nějaké připomínky, tak neváhejte a ozvěte se mi, protože tady přece jenom existuje pravděpodobnost, že vám odpovím.

    Další věc, kterou zde musím uvést je ta, že pokud bude někdo vkládat neslušné, urážející a zkrátka nevhodné příspěvky, tak budou bez varování smazány!!!

    Veškeré články, které zde najdete jsou podle mojí hlavy, pokud není uvedeno jinak a tudíž se nemusí shodovat s názorem jiných lidí. Pokud někde na jiném webu najdu některý z mých článků, tak vlastník webu ponese kruté následky, pokud ovšem nedostal ode mě svolení.

Anketa

Mám dávat k článkům spíše diskuzní fórum nebo facebook style komentů?

Celkový počet hlasů: 2438

Pomocné články

Číslování stránek

12.03.2013 00:20
    Za poslední dobu se mi množí dotazy na číslování stránek. Je to hlavně...

Vytvoření Obsahu ve Wordu 2007 a 2010

21.03.2009 13:07
     Byl sem nepřímo přinucen kamarádkou (říkejme ji třeba Lucka) udělat návod...

Vytvoření Obsahu ve wordu 2003

17.03.2009 13:21
     Pokud stále děláte obsah stylem, že napíšete text pak "tečkujete" a na...

Jak vypalovat?

13.03.2009 17:59
    Tady se konečně dozvíte, jak se vypaluje. Možností je samozřejmě více, ale...

Programová povinnost každého PC

10.03.2009 16:00
    V tomto článku naleznete seznam programů, které byste měli mít ve svém počítači...

Výdělky přes internet

Zonky

Ano, sdílená ekonomika funguje. Zonky, AirBnB, Uber...každý dneska zná nějakou podobnou formu, tak...

Peníze z nákupu

Určitě jste o tom už slyšeli, není to nic nového. Stačí nakoupit a dostanete část výdělku nazpět....

Emaily

    Je více stránek, kde za obdržení emailů dostáváte penízky, ale tuto mám...